I have been addicted to peanut butter lately, I don't know if it's just me or anybody else does the same. But I like to eat the peanut butter itself with nothing else. So if i had 100k in my hand, I would go somewhere to buy the peanut butter that cost around 20K.
The remaining money, I would like to use it to pamper myself because it's been a busy week. Many homework and tests ahead. So I would go straight to the salon, forget those things that really bother me and just relax, having a nice creambath. That would probably costs around 50-80K, depends on which salon you choose
Let's go to the salon together! Hehehe
ReplyDelete